„Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”

Pomagamy zwierzętom

2013-11-21
Powiększ zdjęcie

W listopadzie dobiegła końca kolejna edycja akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”, do której aktywnie i z sercem włączyli się uczniowie naszej szkoły, zbierając karmę dla zwierząt ze schroniska „Azyl” w Dzierżoniowie. Akcja przebiegała pod opieką pani Małgorzaty Felsztyńskiej i pana Jarosława Skornego, a największy wkład w zbieranie karmy dla zwierząt wniosła klasa II b (wych. S. Bańska). Zebrane rzeczy przewiózł do schroniska pan Artur Gach, za co wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły serdecznie dziękują.

Przedsięwzięcie to ma na celu uwrażliwienie młodzieży na niedolę bezdomnych zwierząt. Uczy współodpowiedzialności za losy „niechcianych” istot. Najważniejsze jest to, ze uczniowie dostrzegają, iż przy minimalnym zaangażowaniu pojedynczych osób można wiele dokonać.

Czytaj więcej o: Pomagamy zwierzętom

Piątek, 2018-10-19